Mūsu komanda

Mūsu birojs apvieno pieredzējušu speciālistu komandu, kuri ir savas jomas praktiķi. 

Aizrautība ar savu darbu, augsta atbildības sajūta, neatlaidība, vēlme palīdzēt un dalīties savās zināšanas ar citiem raksturo mūsu biroja komandu.

Juridiskā biroja vadītājam E.Ķergalvim ir praktiskā pieredze un augstākā izglītība tiesību zinātnē, ekonomikā un nodokļos, biznesa vadībā un attīstīšanā, publisko iepirkumu jomā, darījumos ar nekustamo īpašumu un to pārvaldīšanu.

 

Plaša jomu pārziņa, augsta atbildības sajūta un stratēģisks skatījums palīdz attīstīties un pilnveidoties ik dienu mūsu birojam un tā speciālistiem. Likumsakarīgi, ka mūsu biroja viena no pamatvērtībām ir nepārtraukta mācīšanās un sevis pilnveide. 

"Manuprāt, mūsu birojs var lepoties ar individuālu pieeju mūsu klientiem. Es domāju, ka mūsu straujajā ikdienā ikvienam no mums patiesi ir vajadzīgs kāds, kas par mums rūpējas, kam nav vienalga un kam prasīt padomu vai palīdzību. It īpaši tik komplicētās jomās kā tiesības, komercdarbība un darījumi ar nekustamo īpašumu - ikvienam ir svarīgi, lai būtu kāds, uz ko paļauties. Tieši tāpēc izveidojām mūsu biroju tieši Jums" - patiesā godā -

image6%20(1)_edited.jpg

E.Ķergalvis© 

E.Kergalvis